Çıkma Tekliflerine Karşılık Kadınların Verdikleri Cevaplar
Ve Bu Cevapların Gerçek Anlamları:

1- Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eslik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat islerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 – Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
(Senden başka birkaç kişi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 – Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim…)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mi? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mi, vs…)

6- Ben de seni istiyorum. Ama simdi olmaz. Zamana bırak.
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Arada sırada koklatırım ama daha fazlasını isteme. Selüloitlerim gözaltı torbalarım ortaya çıktığında ve rekabet edemez duruma geldiğimde senin olacağım. Yersen…)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman – Brad Pitt – Prens Rainer – Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

8- Ama aramızda çok yas farkı var.
(Şimdilik idare ediyorsun ama ileriki yıllarda göstereceğin performans konusunda ciddi endişelerim var…Cukka tamam ama yetmez ki… )

9- Seni bu anlamda hiç düşünmemiştim.
(Senin pipin mi vardı yahu?..)

10- Hayatim su anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği ayni anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla…)

11- Aşk bana göre değil…
( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.) .

12- Ayni işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(İşyerinde göz koyduğum erkeklerden biri olsaydın hemen atlardım ama değilsin. diğer taraftan, ileride yöneticim olur da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

13- Su sıralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptığım is dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

14- Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte…)
15- Evet, istiyorum.
(Dürüst bir kadın)